Tallinna Suvekool: 15. juuli – 4. august 2024

MIKS TALLINNA SUVEKOOL? MIKS TALLINN?

Alates 2006. aastast korraldatav Tallinna Ülikooli Suvekool / Tallinn Summer School on juulis toimuv 3-nädalane programm, mis ühendab laia kursuste valiku rikkaliku mitmekesise kultuuriprogrammiga ning kutsub kohale osalejaid üle kogu maailma. Lisaks erinevatele seltskondlikele üritustele külastavad osalejad muuseume, ajaloolisi vaatamisväärsusi, kultuuriliselt tähtsaid paiku ning näevad nädalavahetustel Eestimaa loodust erinevates paikadesse riigi piires. Tallinna Suvekooli kursustel on pingevaba õhkkond ja õpetlik lähenemine, tutvudes samal ajal Eesti kultuuriga.

Tallinna Ülikool on Tallinna suurim humanitaarülikool ja suuruselt kolmas avalik-õiguslik ülikool Eestis. Meil on üle 7000 üliõpilase (neist 11% rahvusvahelised) ja ligi 900 töötajat, sealhulgas üle 450 teadlase ja õppejõu. Tallinna Ülikool on väga tugevalt pühendunud rahvusvahelistumisele.

Tallinn on Eesti pealinna ja suurima linnana Euroopa suur poliitiline, kultuuri- ja hariduskeskus. Vastuseks Silicon Valleyle on digiriik e-Eesti, kus on Euroopas kõige rohkem idufirmasid inimese kohta ning see on paljude rahvusvaheliste ettevõtete, sealhulgas Skype, sünnikoht. See on ka NATO küberkaitse tippkeskuse kodu.

TALLINNA SUVEKOOL 2024

Registreerimine 2024. aasta Suvekoolile on avatud kuni 10. juunini. 2024. a. Tallinna Suvekool pakub kõigile huvilistele kursusi erinevates valdkonnades: keeled, kultuur, loovkursused, IT ja disain, humanitaar- ja sotsiaalteadused, haridus.

Kursuste valikut vaadake siit. Kursused toimuvad inglise keeles. Registreerige ennast siin.

Kultuuriprogramm

Lisaks akadeemilisele programmile, pakume rikkalikku kultuuriprogrammi. Sotsiaal- ja kultuuriprogrammi põhiolemus on aidata Tallinna Suvekooli osalejatel saada osa kohalikul pärandil põhinevast väärtuslikust eesti kultuurist ning tugevdada erinevate kursuste vahelisi seoseid. Püüame teile näidata Eesti kultuuri mitmekesisust ja luua teile kõigile omavahelise kohtumispaiga. Paljud üritused ja avatud loengud on kõigile osalejatele tasuta, näiteks tervitusvastuvõtt, rahvusvaheline õhtu ja filmiõhtud. Giidiga ekskursioonid, muuseumikülastused ja nädalavahetuse väljasõidud on lisatasu eest.

Kõigi sündmuste kuupäevad ja kellaajad leiate allolevast kalendrist.

Majutus

Tallinna Suvekool korraldab osalejate majutuse.
Kui olete registreerimisvormi täitnud ja ühiselamus/hostelis ööbimise valinud, broneeritakse teile koht. Te ei pea ise eraldi broneeringut tegema.

Lisainfot vaadake palun siit.

Kontaktid

Küsimuste korral palun võtke meiega ühendust:

Tallinn Summer and Winter School
Tallinna Ülikool
E-mail: tss@tlu.ee
Tel.: +372 640 9218
Ruum A229, Narva mnt 25, 10120 Tallinn, Eesti